GoDaddy Yenileme İndirim Kodu

GoDaddy domain yenileme siparişleriniz için %20 tasarruf edin!

GoDaddy VS. Natro

Tasarruf edin etmesine ama biran önce alan adlarınızı Türk firmalarına taşımanızı öneririz. Bunun en büyük sebeplerinden birisi GoDaddy’nin fiyatları ve gelecekte cebimizden çıkacak ücretler üzerine kurdukları pazarlama stratejeleri ve politikalarıdır. Bugüne kadar hiç bir kişinin GoDaddy ile çalışıp, memnun olduğunu duymadım. Her zaman yüksek fiyatlarla çalıştığını ama bir alışkanlıktan ötürü kaldığını görüyorum ama ekliyoruz değişimin zamanı geldi. Değişim her zaman iyidir. Türk firmaları artık eskisi gibi değil. Bir çoğu kendisini büyük ölçüde ilerletti. Bunların en büyük örneklerinden biri Natro’dur.

İlk önce alan adınızı kaybetmemek için tabii ki aşağıdaki kodu kullanarak GoDaddy’den yenilemenizi yapın. Alan adınızı yeniledikten sonra www.natro.com ‘da bulunan bir kampanyadan bahsedelim. Natro, transfer edeceğiniz her alan adını 4,99$ karşılığında yeniliyor. Yani örnek verecek olursak GoDaddy ve herhangi bir firmada bulunan bir domaini Natro’ya transfer etmeniz durumunda hem yüksek fiyatlardan kurtulmuş, hemde alan adınızı bugünün dolar kuruyla 30 TL karşılığında yenilemiş olacaksınız. Harika değil mi?

Bunu sadece tasarruf etmek için yapmayı düşünmeyin lütfen madalyonun bir diğer tarafında ülkemizin yani bizim geleceğimiz söz konusu. Ülkemiz için yerli firmalarla çalışmamız hepimizin geleceği için büyük önem arz ediyor. Bunu bir sorumluluk olarak kabul edin ve içinizden gelen sesi dinleyin. Şimdi gelelim alan adınızı nasıl indirimli yenileyeceksiniz?

Alan adı yenilemek için ihtiyacınız olan indirim kodu

İndirim kodu: RP20DOM

Bu özel teklif .com, .net, .org .co, .info ve .biz uzantılı domainler için geçerlidir.

Son kullanım tarihi 17 Mayıs 2019 ‘dir.r

GoDaddy İndirim kodunu nasıl kullanabilirim?

Bu sayfayı bulduğunuza göre tüm aşamaları geçerek sepete gidiyorum. İlk görselde görmüş olduğunuz “Promosyon kodunuz var mı?” sorusuna tıklayın.

 

Promosyon kodunuz var mı?GoDaddy, Promosyon kodunuz var mı?

GoDaddy İndirim Kodu Giriş Ekranı

Promosyon kodunuz var mı? Sorusuna tıkladıktan sonra farklı bir sayfa geçişi olmadan PopUp çıkacak. İndirim kodunu buraya gireceksiniz.

 

GoDaddy, İndirim Kodu Giriş EkranıGoDaddy, İndirim Kodu Giriş Ekranı

 

İndirim kodunu kazandın!

80 TL ödemek yerine en azından 64,44 TL ile yırttın. Hadi hayırlı olsun.

GoDaddy, İndirim Kodunu Kazandın

 

Bu blog yazısı 08.01.2018 tarihinde yayına alınmıştır. Vermiş olduğumuz indirim kodunun tüm hakları GoDaddy firmasına aittir.

Seoman

Webajans.com, SEO Man Kişisi bu yardım sayfasının bir uzmanı ve yazarıdır.
Geri bildirim bırakarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olun.

Bu makale faydalı mıydı?