anı kutusu bir kare mutluluk

Anı kutusu, müşterilerine geçirdikleri keyifli zamanları tekrar hatırlatmak için sevdiklerine verebilecekleri el yapımı bir armağan sunuyor. Bu hizmetin herkese ulaşabilmesi ve siparişlerinin artışı için bir e-ticaret sitesine ihtiyacı olan Anı Kutusu ekibi için bizler, müşterilerinin kullanıcı dostu bir arayüz ile anasayfada dahi tüm hizmetleri, ürün çeşitlerini inceleyerek, hızlıca sipariş oluşturabilmelerini, fotoğraflarını yükleyebilmelerini sağladık. Önceliğimiz müşterilerin sitede rahat dolaşabilmelerini ve sonuca hızlıca varabilmelerine imkan sağlamak.

Anı Kutusu Cam Anı Kutusu

 

mobil uyumlu kullanıcı dostu tasarım

Mobil uyumlu tasarım özellikle Anı Kutusu gibi e-ticaret sitelerinde büyük önem arz ediyor. Çünkü müşteriler büyük ölçüde fotoğraflarını mobil cihazlarında tutuyor ve Instagram, Facebook gibi platformlara yüklüyor. Site tasarımında sunmuş olduğumuz bu sosyal medya platformlarından fotoğraf yükleme özelliği müşterilere oldukça kolaylık sağlıyor ve telefonlarından, bilgisayar başına geçmeden hızlıca siparişlerini tamamlayabilmelerini sağlıyor. Ve bu da tabi ki beraberinde ekibin müşterilerine hızlı servisi ve siparişlerinin artışı olarak geri dönüyor.

 

 

 

Anı Kutusu Responsive Anı Kutusu Responsive 2

baştan sona hizmet sunumu

Tüm site dizaynını müşterilerin beklentilerine göre düzenledik. Alacakları hizmetin ufak bir önizlemesi ile başlayan tasarım, ürün çeşitleri, kutu içeriği ve müşteri yorumları ile devam ediyor. Devam eden sayfada müşterilerin fotoğraflarını yükleyerek deneyebilecekleri ufak bir bölüm ile önceden hizmeti görebiliyor ve sipariş verebiliyorlar. Tüm bunlar müşterilerin alacakları hizmeti önceden deneyimleyebilmelerini sağlamasının yanında, müşteri güveni sağlıyor.

Anı Kutusu Algı

bilgilendirme metin ve görsel kullanımı

Kutu içeriği ve ürün çeşitleri hakkında sunulan detaylı içerik sayesinde müşteriler satın almış oldukları hizmeti tam olarak önceden incelemiş oluyorlar. Yanlış algılara varılmadan ilk bakışta doğru mesaj verilmesi, tasarımın ilk sayfasında ürünlerin, görsellerin ve detayların baştan sona doğru konumlandırılması ile oluşturuldu.

 

 

Anı Kutusu Mesaj

 

kurumsal kimlik logo ve markalaşma

Markalaşma sürecinde firmaların dikkat etmesi gereken en önemli parça ve ilk tamamlanması gereken iş her zaman logolarıdır. Anı Kutusu’nun baştan sona tasarladığımız yeni sitesini, markalaşma adına yeni sitelerine özel canlı bir logo ile birlikte sunduk. Site ile uyum sağlayan canlı ve yapılan işe özgü bir logo çalışması oluşturduk.

Anı Kutusu Marka

izlediğiniz için teşekkür ederiz

 

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.