WEB TASARIM, YAZILIM VE SİTE İÇİ SEO

çolakoğlu nakliyat

Ocak 2018
Seo & Sem
AKTİF

10.yıl
çolakoğlu nakliyat web tasarım ve yazılım

Evden eve nakliyat sektörünün lider firması konumunda olan Çolakoğlu Nakliyat için devrim niteliğinde bir web tasarımı ve yazılımı ürettik. Evden eve taşımacılık hizmetiyle beraber vermiş olduğunu tüm hizmetleri hem ana sayfalarında, hemde hizmetler bölümünde detaylıca sergiledik. Ayrıca Çolakoğlu’nun markasını izinsiz bir şekilde kullanan diğer web siteleri için başlatmış oldukları hukuki sürecin dijital kanadını en iyi şekilde yönetiyoruz.

teknolojik duyarlı web site projesi

Ticaretin başında gelen dijital mecranın tüm kanallarına oldukça önem arz etmektedir. Duyarlı web siteleri, dijital pazarlama üzerinden kurguladığınız tüm reklam kanalları için en iyi getiriyi sağlar.

Duyarlı ve ziyaretçi gözünden kurgulanmış web siteleri için şunu çok rahatlıkla diyebiliriz ki; dijital pazarlamanın yeni trendi omni-channel platformlar için olmazsa olmaz haline gelmiştir.

aksiyon süreci bugün harekete geç

Amacımız bir web sitesi üretmekten dahada ötesi. Müşteri ihtiyaçlarını çok iyi analiz ediyor ve her alanda aksiyon alabilecekleri çözümler sunuyoruz. Çolakoğlu Nakliyat ekibini dinledikten ve sektörel analizden sonra hızlı aksiyon alabilecekleri modüller geliştirdik. Acil nakliyat formu, hızlı telefon çağrısı, canlı destek, whatsapp hattı ve bunlar gibi kuruma özel çözümlerle hedeflediğimiz müşteri kazanımın arttırdık.

Tüm bunları destekleyecek dijital pazarlama sürecinde Google AdWords, Sosyal Medya Pazarlamacılığı ve Performans Pazarlamacılık hizmetlerimizle ilk adımda kazandığımız hedefi 2018’de büyüttük.

 

izlediğiniz için teşekkür ederiz

Çolakoğlu Nakliyat web site projesini daha yakından incelemek için https://www.colakoglunakliyat.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TALEP FORMU