dahi ders evi web tasarım projesi

Dahi Ders Evi, sunduğu hizmet programlarının daha iyi görünmesi ve tüm sosyal medya faaliyetlerinin tek bir çatı altında toplanacağı özgün bir proje tasarladık. Amacımız sadece web tasarımında iyi bir görüntü elde etmek değil, kullanıcıların Google ve benzeri arama motorlarında sunmuş oldukları programı ve genel sektörü lokasyon bazlıda bulunabilir kılmaktı. Bulundukları pazarda rekabet etmek için en iyi işi çıkardık!

 

Dahi Ders Evi 1https://www.dahidersevi.com/

 

teknolojikduyarlı web site projesi

Günümüzde duyarlı web siteleri olmazsa olmaz haline gelmiştir. Cep telefonları, tablet-telefonlar, tabletler, oyun konsolları hatta TV’lerde çok farklı çözünürlükler söz konusudur. Bu teknojiyi en iyi şekilde kullanarak, vurgulamak istediğimiz eğitim programlarını ve akıcı gezintiyi kullanıcıya okunabilir ve kolay butonlarla sağladık.

Buradaki amacımız sadece en iyi çözünürlük değil. Bununla beraber kullanıcının Dahi Ders Evi’nin vermiş olduğu hizmetleri satın alabilmesi için ulaşım kolaylığı sağlamak çok önemli.

 

Dahi Ders Evi 2

alt sayfalaralgı sürecinde etkili

Bildiğiniz gibi web sitesi ana sayfanın dışında temel sayfalarınız, ürünleriniz yada hizmetleriniz, galeri, ik vb. alt sayfalardan oluşmaktadır. Kullanıcının ilk gördüğü sayfa ana sayfa olarak bilinir. Fakat perspektifinizi değiştirerek, Google üzerinden gelen ve alt sayfalarınızı bulan kullanıcılarda verdiğiniz ilk izlenim nasıl? SEO alt yapısı iyi kurulmuş ve sayfa içi optimizasyonu yapılmış bir web sitesinin ana sayfası ne kadar önemliyse alt sayfaları da bizim için o kadar önemlidir. Bu konjonktürde tüm sayfalara en iyi izlenimi veririz.

 

Dahi Ders Evi 3

seosite içi optimizasyon

Web tasarımı, ön yazılım, sunumlar, fikir alışverişleri ve yönetim paneli yazılımı tamamlandıktan sonra herkesin önem verdiği bir işimiz daha var. Web sitesini yayına almadan önce site içi optimizasyonu tamamlarız. Çünkü Google tarafındaki ilk izlenimde çok önemli. Nitekim bunun sonucunu çok istedikleri bazı kelimelerde aylardır çıkmak istedikleri sonucu sadece web sitesinin değişim projesiyle aldılar. Şimdi sırada müşterimiz için daha önemli anahtar kelimelerde..

 

 

Dahi Ders Evi 4

 

sosyal medyakurulumu ve yönetimi

Bugüne kadar çalıştığımız tüm müşterilerimiz için sosyal medya kanallarını konseptlerine uygun bir biçimde açarak ilk adımı birlikte atmış olduk. Dahi Ders Evi’nin sosyal medya kanallarından bazıları açık, bazılarını ise yeniden açarak tekrar giydirdik. Dershane ve etüt merkezlerinin bocaladıkları şu dönemde pek güncel olamasalarda duruşlarını en iyi şekilde korumaya aldık.

Dahi Ders Evi 5

izlediğiniz içinteşekkür ederiz

 

Sonuç olarak bir kurumun ihtiyacı olan web sitesi sadece bir tema satın alarak yada tema üzerine kurulu daha ucuz maliyetleri çıkan iş değildir. İş yerinizi kurarken ve hedefler çizerken ne kadar değer veriyorsanız, web sitesi, web sitesinin yazılımı, site içi seo işleri ve sosyal medya kanallarında çok önemlidir. İyi bir web tasarımı ve bunun berabirinde olmazsa olmaz alt yapı kurulumu bile size müşteri kazandıracaktır. Dijital taraftaki yatırımınızı geri almak hiçte zor değil. Doğru bir iş bunu siz istemeden getirir.