elsa fırça sanayii

1991 yılında Elsa Fırça, Türkiye’deki ilk ve tek kadın üretici tarafından sıfır sermaye ile hayata geçirilen bir proje olarak üretim hayatına başlamıştır. Zamanla piyasada sesini duyuran Elsa Fırça Sanayii’nin dijital ortamda da profesyonel görünümü için profillerine uygun bir web sitesi tasarladık. Websitelerinin yanı sıra Google SEO hizmeti de sağladığımız Elsa Saç Fırçası artık Google aramalarında en üst sırada görüntülenebiliyor. Google aramalarında ilk sayfada görünmeyen sitelerin diğer sayfalarda aranmadan web sitesine hiç ulaşmama ve görüntülememe riskini oluşturmaması ve ilk sıradan kolayca siteye erişimi sağlaması SEO hizmetimizin önemini açıklıyor. Böylelikle SEO hizmeti sağlamış olduğumuz hiç bir firma bu risk ile karşılaşmayacak, ziyaretçi kayıpları yaşamayacaklar.

Elsa Fırça Tablet

hızlı erişim

Günümüzde artık en önemli şey zaman ve tüm firmaların müşterilerini kazanmaları adına mümkün olduğunca ulaşılabilir olmaları gerekiyor. Bizler buna önem verdiğimiz için çalıştığımız tüm firmaların dijital ortamda hem en üst sırada olmalarını hem de her kullanıcının hızlıca sitelerine erişebilmelerini sağlamaktayız.

 

 

 

Elsa Fırça Responsive
Elsa Fırça Responsive 2

alanına özgü görsel tasarım

Elsa Fırça’nın web sitesinde, diğer dizaynlarımızda da olduğu gibi kendi alanına özgü bir tasarım oluşturduk. Ziyaretçilerin tercihlerini müşterilerimizden yana kullanmalarını önemsiyor, kullanılan görseller ve site planlamasında da bunu dikkate alarak doğru bir izlenim oluşturuyoruz.

Elsa Fırça Algı

minimal menü ve galeri

Görsellerimiz üretimi yapılan fırçaların özellikle profesyonel hizmette tercih edilmesine vurgu yapılarak kullanıldı. Kaliteli ve dayanıklı üretim fırçaları rahat incelenebilmesi için sade arka planda, kolay erişilebilen bir menü ile sunduk.

 

 

Elsa Fırça Mesaj

 

kurumsal kimlik logo ve markalaşma

Web dizayn çalışmamızı yine yalnız bırakmadık ve kendilerine yeni bir logo oluşturarak tasarımlarımızı tamamladık.

Elsa Fırça Marka

izlediğiniz için teşekkür ederiz

 

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.