bakım anlaşması

 

Uzman ekibimiz tarafından yapılacak incelemeler sonucu işletmenize en uygun bakım paketleri belirlenir, bakım maliyetleri önceden planlanır ve makinenizin gerçek işletme maliyetleri hesaplanabilir.

 

GNC Teknoloji

 

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Mini Paket kapsamında tezgahın teraziye alınması, tüm eksenler için kızakların kontolü, tüm eksenler için videlı millerin kontrolü, tüm eksenler için rulman ses ve vibrasyon kontrolü, tüm eksenler için sıyırıcı ayarları yapılır.

 

GNC Teknoloji 1

erken teşhis makinenizin hayatını kurtarır

 

Sistemlerin küçük ya da büyük olması farketmeksizin oluşacak arıza üretimin aksamasına hatta durma noktasına gelmesine sebebiyet verebilir. Bakım Anlaşması uygulanan CNC tezgahlarda, yakın dönemde karşılaşılabilecek olası arızalar bakım sırasında öngörülüp giderilir.

GNC Teknoloji 2

 

Firmanızın üretimi aksamaz ve bakımdan daha fazla olan arıza maliyetinin önüne geçilir. Ayrıca bakım maliyetleri önceden planlanır ve makinenizin gerçek işletme maliyetleri hesaplanabilir, böylelikle kolay bir şekilde şirket raporlamaları yapılabilir.

 

GNC Teknoloji 3

makineniz kendini güvende hisseder

 

Bakımlar sırasında, değişmesi önerilen yedek parçalar için ilk bakışta ekonomik fakat kısa sürede sürpriz maliyetlere yol açabilecek yedek parçaları değil, üretici onaylı, orijinal yedek parçalar kullanırız. Kullanılan tüm parçalar garantilidir.

 

GNC Teknoloji 4

 

Bu sayede yapılan bakım hizmeti garanti altında olur. Mini paket için yaklaşık bakım operasyonu işçilik süresi 6 saat iken Maxi paket için bu süre 9 saattir. Bakım operasyonu uzman ekibimiz tarafından itinayla yapılır.

 

GNC Teknoloji 5

arıza maliyetiniz azalır verimliliğiniz artar

 

Düzenli olarak yapılan bakımlar sayesinde makinenizin çalışma verimliliği ve performansı daima ilk günkü kadar iyi olacak. Beklenmedik arıza maliyetlerinin önüne geçilerek toplam maliyetiniz azalacak ve verimliliğiniz artacak.

 

GNC Teknoloji 6

 

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında tüm eksenler için yağlama enjektörlerinin kontrolünün ve bakımının yapılması, yağlama tankının sökülerek temizliğinin yapılması, yaplama filtrelerinin temizliği, işmili gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu,  punta gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu, taret ve taret gövdesi dönüklüklerinin düzeltilmesi, eksenlerin referans konumlarının ayarlanması, ölçme kolu yükseklik ayarının ve kalibrasyonunun yapılması, servo sürücü fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, radyatör soğutucu fanlarının temizlik ve bakımı yapılır.

 

GNC Teknoloji 7

makinenizin üretim ömrü uzar

 

Düzenli olarak yapılan bakımlar, makinenizin üretim ömrünü uzatacak ve gün geçtikçe artan üretim, kalite beklentilerini karşılamak için büyük maliyetli yeni yatırımlar yapmanıza gerek kalmayacak.

 

GNC Teknoloji 8

 

Hem zamandan hem de azalan enerji tüketimi ve artan üretim dolayısıyla giderlerinizden tasarruf edeceksiniz. İşletmenize en uygun bakım paketini alanında uzman ekibimiz itinayla kontrol eder.

 

GNC Teknoloji 9

ileri teknoloji ölçü ve kontrol

 

Yapılan bakımlarda kullanılan ileri teknoloji ölçü ve kontrol cihazları, makinenizin ilk günkü fabrikasyon ayarlarında çalışmasını sağlayacak. Ayrıca olası problemlerin kaynağı kesin olarak tespit edileceğinden yapılan müdahaleler ile problemler kısa zamanda çözüme ulaşmış olacak.

 

GNC Teknoloji 10

 

İşleme merkezi tezgahları bakım paketlerinden Mini Paket kapsamında tezgahın teraziye alınması, tüm eksenler için koruyucu kapakların çıkartılarak eksen ve tahliye kanallarının temizlenmesi, tüm eksenler için kama boşluk ayarlarının yapılması, tüm eksenler için rulman ses ve vibrasyon kontrolü ve raporlanması, işmili motor kayışının temizlik ve bakımının yapılması, işmili motor soğutucu kanallarının açılması, işmili soğutucu ünitenin yağ değişimi, işmili ve şanzuman rulmanlarının ses ve vibrasyon kontrolü yapılır.

 

GNC Teknoloji 11

kayıt maliyetiniz geçmişi kayıt altına alınır

 

Yapılan tüm bakımlar GNC Teknoloji tarafından aşama aşama kayıt altına alınır ve raporlanır. Dilediğiniz zaman bu raporlara müşteri portalımızdan ulaşabilir ve arşivleyebilirsiniz. Bu sayede hem siz, hem biz makinenizi yakından takip etmiş oluruz.

 

GNC Teknoloji 12

 

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında ezgahın teraziye alınması, tüm eksenler için kızakların kontolü, tüm eksenler için videlı millerin kontrolü, tüm eksenler için vidalı millerin kontrolü ve raporlanması, tüm eksenler için rulman ses ve vibrasyon kontrolü, tüm eksenler için sıyırıcı ayarlarının yapılması, işmili ve şanzuman rulmanlarının ses ve vibrasyon kontrolü, işmili ve şanzuman balans kontrolü ve raporlanması, tüm eksenler için backlash ayarlarının yapılması, tüm eksenler için backlash ayarının yapılması ve raporlanması, tüm eksenler için yağlama enjektörlerinin kontrolünün ve bakımının yapılması, yağlama tankının sökülerek temizliğinin yapılması, yaplama filtrelerinin temizliği, işmili gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu,

 

GNC Teknoloji 13

makinenizin değerine değer katar

 

Düzenli yapılan ve kayıt altına alınan bakımlar makinenize değer katar. Değişim veya yenileme dönemlerinde makinenizin ikinci el satış değeri emsallerinden çok daha fazla olur. Dolayısı ile makinenizi elden çıkardığınızda zarar değil kar elde edersiniz.

 

GNC Teknoloji 14

 

İşleme merkezi tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında A.T.C. kol ayarlarının yapılması, A.T.C. kutusu yağının seviye kontrolü ve değiştirilmesi, videlı mil eksen somunlarının bağlantılarının kontrolü,magazin ve pot ünitesinin bakımı, şartlandırıcı sistem ve damlatma sistem kontrolü, yağlama tankının sökülerek temizliğinin yapılması, yağlama filtrelerinin temizliği, hidrolik sistem boru ve hortumlarının kontrolü, hidrolik sistem yağ değişimi, hidrolik motor fanı bakım ve teminliği yapılır.

 

GNC Teknoloji 15

ekstra iskonto ekstra kazanç

 

Bakım anlaşması ile makinen,z GNC Teknoloji tarafından kontrol altında olacağından arıza riski minimuma indirgenir. Böylelikle işletme maliyetlerinden ve zamandan tasarruf edilir.

 

GNC Teknoloji 16

 

Bu sebeple bakım anlaşmanız devam ettiği sürece, her ne sebeple olursa olsun beklenmedik arızalarda orjinal yedek parça ve servis hizmet ücretlerinden %10 ekstra indirim hakkı elde edersiniz.

 

GNC Teknoloji 17

yetkili & uzman personel garantili hizmet

 

Yapılan bakım hizmeti GNC Teknoloji tarafından yetkilendirilmiş özellikle bakım konusunda uzmanlaşmış özel bir ekip tarafından profesyonel bir şekilde itinayla yapılır. GNC Teknoloji tarafından yapılan hizmetin tüm sorumluluğu alınır ve hizmetin her aşaması garanti edilir.

 

GNC Teknoloji 18

 

İşleme merkezi tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında tezgahın teraziye alınması, tüm eksenler için koruyucu kapakların çıkartılarak eksen ve tahliye kanallarının temizlenmesi, tüm eksenler için kama boşluk ayarlarının yapılması, tüm eksenler için backlash ayarlarının yapılması ve raporlanması, tüm eksenler için sıyırıcı ayarlarının yapılması, tüm eksenler için rulman ses ve vibrasyon kontrolü ve raporlanması yapılır.

 

GNC Teknoloji 19

toplam kalite yönetimini raporlar

 

Bakım hizmeti sonrasında toplam kalite yönetimi dahilinde çalışan işletmeler için mecburi raporlar mevzuata uygun olarak sizlere verilir. Bu sayede tutarlı ve gerçek raporlar işletmenizin envanterine girer.

 

GNC Teknoloji 20

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Mini Paket kapsamında yağlama filtrelerinin temizliği, işmili gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu,  punta gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu, taret ve taret gövdesi dönüklüklerinin düzeltilmesi, eksenlerin referans konumlarının ayarlanması, ölçme kolu yükseklik ayarının ve kalibrasyonunun yapılması, servo sürücü fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, radyatör soğutucu fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, işmili motor kayışının temizlik ve bakımının yapılması, işmili soğutucu ünitenin filtre temizliği, vidalı mil eksen somunlarının bağlantılarının kontrolü yapılır.

 

GNC Teknoloji 21

rakiplerinizle farkınız olsun

 

Her müşterimiz bizim için özeldir. Fakat buna ilave olarak bakım anlaşması dahilinde yakın takibinde olduğumuz makineler ve sahibi müşterilerimiz için beklenmedik arızalarda hizmet önceliği avantajı sağlanır.

 

GNC Teknoloji 22

bakım detayları cnc torna tezgahları

 

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Mini Paket kapsamında tezgahın işmili ve şanzuman rulmanlarının ses ve vibrasyon kontrolü, işmili ve şanzuman balans kontrolü ve raporlanması, tüm eksenler için backlash ayarlarının yapılması, tüm eksenler için yağlama enjektörlerinin kontrolünün ve bakımının yapılması, yağlama tankının sökülerek temizliği yapılır.

 

GNC Teknoloji 23

 

CNC torna tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında  punta gövdesi dönüklüklerinin kontrol ve kalibrasyonu, taret ve taret gövdesi dönüklüklerinin düzeltilmesi, eksenlerin referans konumlarının ayarlanması, ölçme kolu yükseklik ayarının ve kalibrasyonunun yapılması, servo sürücü fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, radyatör soğutucu fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, işmili motor kayışının temizlik ve bakımının yapılması, aynanın sökülerek bakımının yapılması, işmili soğutucu, şanzuman ve hidrolik sistem yağlarının seviye kontrolü ve değiştirilmesi, işmili soğutucu ünitenin filtre temizliği, vidalı mil eksen somunlarının bağlantılarının kontrolü, eksen servo motorlarının simultane çalışma kontrolü ve raporlanması, eksenlerin mekanik paralellik ve diklik çalışma kontrolü ve raporlanması, eksenlerin dairesel ölü tamlığı kontrolü ve raporlanması yapılır.

 

GNC Teknoloji 24

bakım detayları işleme merkezi tezgahları

 

İşleme merkezi tezgahları bakım paketlerinden Mini Paket kapsamında işmili diklik, salgı ve konik kontrolü,  işmili ve şanzuman balans kontrolü ve rapolaması, işmili soğutucu ünitenin filtre temizliği, takım tutme ve bırakma, A.T.C. kol ayarlarının yapılması, A.T.C. kutusu yağının seviye kontrolü ve değiştirilmesi, videlı mil eksen somunlarının bağlantılarının kontrolü,magazin ve pot ünitesinin bakımı, şartlandırıcı sistem ve damlatma sistem kontrolü, yağlama tankının sökülerek temizliğinin yapılması, hidrolik sistem boru ve hortumlarının kontrolü, hidrolik sistem yağ değişimi, hidrolik motor fanı bakım ve teminliği, hidrolik sistem valflerinin bakımı, şanzuman yağ kontrolü ve değişi, eksenlerin referans konumlarının ayarlanması, eksen servo motorlarının simultane çalışması kontrolü ve raporlanması, eksenlerin mekanik paralellik ve diklik çalışma kontrolü ve raporlanması, eksenlerin dairesel ölçü tamlığı kontrolü ve raporlanması yapılır.

 

GNC Teknoloji 25

 

İşleme merkezi tezgahları bakım paketlerinden Maxi Paket kapsamında tezgahın tüm eksenler için rulman ses ve vibrasyon kontrolü ve raporlanması, işmili motor kayışının temizlik ve bakımının yapılması, işmili motor soğutucu kanallarının açılması, işmili soğutucu ünitenin yağ değişimi, işmili ve şanzuman rulmanlarının ses ve vibrasyon konrolü, işmili diklik, salgı ve konik kontrolü,  işmili ve şanzuman balans kontrolü ve rapolaması, işmili soğutucu ünitenin filtre temizliği, takım tutme ve bırakma, takım çekme kuvvetlerinin ölçülmesi, hidrolik sistem valflerinin bakımı, şanzuman yağ kontrolü ve değişi, eksenlerin referans konumlarının ayarlanması, servo sürücü fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, radyatör soğutucu fanlarının temizlik ve bakımının yapılması, eksen servo motorlarının simultane çalışması kontrolü ve raporlanması, eksenlerin mekanik paralellik ve diklik çalışma kontrolü ve raporlanması, eksenlerin dairesel ölçü tamlığı kontrolü ve raporlanması yapılır.

 

GNC Teknoloji 26

bakım paketi

 

Makinenizin çalışma yoğunluğuna, genel tip ve özelliklerine göre ihtiyaç duyacağı bakım prosedürleri de değişecektir.Bu konuda alanında uzman servis personelimiz ücretsiz olarak makinenizi inceleyecek ve size en doğru paket önerilerini sunacaktır.

 

GNC Teknoloji 27

GNC Teknoloji 28

 

Plus Hizmet ilavesi, Mini ve Maxi Bakım paketlerine ilave olarak sizlere sunulur. Mini Paket’e ilave olarak alacağınız Plus Hizmet ilavesi ile bakım sırasında veya tamamen bağımsız yapılacak 10 saat servis işçilik ücreti  ödemezsiniz.

 

GNC Teknoloji 29

 

Plus hizmet ilavesi ile ekstra servis ücreti ödemeyin. Maxi Bakım Paketine ilave olarak alacağınız Plus Hizmet ilavesi ile bakım sırasında veya tamamen bağımsız yapılacak 20 saat servis işçilik ücreti ödemezsiniz.

 

GNC Teknoloji 30

genel merkez

GNC Teknoloji 31

gnc teknoloji

Webajans ekibi olarak web tasarım ve SEO çalışmalarımızın haricinde kurumsal kimlik çalışmalarının da getirebileceği ofset tasarım ihtiyacına, basılı hizmetler olarak karşılık veriyoruz. Gnc teknoloji firması için geleneksel ofset tasarım ve baskı hizmeti adı altında bir servis kitapçığı ve ingilizce tanıtım broşürü oluşturduk. Aşağıdaki galeriden tüm broşür ve kitapçık sayfalarına ulaşabilir, inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.