İnox Endüstri

Paslanmaz civata ve diğer bağlantı elemanları üretimi ve ithalatı yapmaktadır. İthalatını yaptıkları ürünleri İstanbul Anadolu yakasındaki depolarında muhafaza etmektedirler. Satış ve üretimi hem Anadolu, hemde Avrupa yakasında yürütmektedirler.

1955 yılından beri piyasanın içinde olan inox endüstri şimdi ve ilk defa bizimle beraber internette. Dijital platformda attığı bu ilk adımı büyük ses getirecek. Dinamik, güçlü ve hızlı alt yapısıyla gezgin sıcak satışçıları müşterilerine hızlı cevap vermektedir. Anadolunun veya Avrupa’nın neresinde olurlarsa olsunlar satış sonrası teslimatta da hızlıyız. Aldığımız siparişleri online olarak hızlı işliyor, sıcak satış yapan ekibimiz daha bölgeden ayrılmadan kargoluyor.


İnox Endüstri Logo


İnox Endüstri Depo ve Sevkiyat

Talep üzerine bize geldiklerinde akıllarında ilk başta yalnızca prestij sitesini kurmak ve genel olarak ürün gamını tanıtmak vardı. Yaptığımız toplantılar üzerine online satış yapabilmek üzerine projeyi ikiye ayırdık. Birinci prestij sitesi, ikincisi online satış.

Daha önce hiç internet sitesi olmaması sebebiyle prestij sitelerini hızla üreterek yayına aldık. Önümüzde 30.000 ve üzeri ürün portföyü vardı. Tüm bu portföyü ve internete aktaracağımızı söylediğimizde çok heycanlandılar. Paslanmaz civata ve bağlantı elemanları sektöründe böylesine bir iş daha önce hiç yapılmamıştı. Konu sadece 30.000 kalem ürünü aktarmak değildi. Ürünlerin orijinal ve teknik görselleri, teknik bilgiler ve açıklamalarıyla beraber aktarmaktı. Tüm bu ürünleri başarıyla sistemimize aktardık.

Daha sonra bu ürünleri filtreleyebileceklerini anlattık. Filtre tamamen sektörün isteğine göre çalışmaktadır. DIN kodu, kalite, malzeme, çap, uzunluk  ve diş türü gibi ayrımlar yapabilmektedir. Filtre sıcak satış ve ofis içi çalışan tüm ekibinde isteklerine cevap veriyor.

Ziyaretçiler online satış yapan projeden tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabiliyor, hızlıca üye olduktan sonra kredi kartı veya havale/eft seçeneğini kullanarak alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.

Bu iki projeyle beraber verdiğimiz tüm hizmetler

– İnternet site projelerinin tasarım ve yazılımsal olarak üretilmesi
– Google arama motoru optimizasyonu
– Google AdWords reklam yönetimi
– Sosyal medya yönetimi
– Kurumsal kimlik revize
– Sürekli olarak grafik hizmet desteği

İnox Endüstri’nin prestij sitesine www.inoksendustri.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.
Online satış yapan sitesine http://shop.inoksendustri.com adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Projemizi incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer projelerimize de göz atmayı unutmayın!