360 DERECE DİJİTAL PAZARLAMA

sanat ferforje

Ağustos 2017
marka
AKTİF

10.yıl
istanbul sanat ferforje

İstanbul Sanat Ferforje sektöründe 6 yıldır aralıksız hizmet vermekte ve gelişmeye devam etmektedir.İstanbul Sanat Ferforje ağırlıklı olarak ürünlerinin estetiğine önem vererek, kendisini bu yönde geliştirmiştir. Bu ürünlerini sunmak ve referanslarını sergilemek için sitesinin yenilenmesine ihtiyaç duyan İstanbul Sanat Ferforje bizlere ulaşarak talebini belirtmiş ve sitelerine bu yeni renkli ve şık görünümünü kazandırmıştır.

hızlı pratik gözlem

Diğer projelerimizde de belirtmiş olduğumuz üzere tüm web site projelerimizi mobil destekli tasarlamaktayız. Bu mobil tasarım İstanbul Sanat Ferforje için de günümüzün mobil dünyasına uygun olarak firmanın pratik bir önizlemesini ziyaretçilerine sunmaktadır.

 

görsel algı yönetimi

İstanbul Sanat Ferforje’nin ürünlerinin esas önemli noktası, ürünlerinin estetiğine verilen önem sayesinde ferforjenin, kullanılan ortama kattığı gösteriş olmaktadır. Bu nedenle site tasarımı bu gibi en başta betimlenmesi gereken detayları, görsel algıyı yöneterek oluşturur.

olumlu ilk izlenim

İlk izlenim firma açısından çok önemlidir. İlk bakışta ziyaretçiler mutlaka firma hakkında bir önyargıya varır. Fakat site tasarımının nezih duruşu, ziyaretçilerin ürünler hakkında kolayca bilgi edinebilmesi, referansları inceleyebilmesi ve sitenin görsel olarak ziyaretçiye hitap etmesi sayesinde ziyaretçilere firma hakkında olumlu bir izlenim verir ve bu önyargı olumlu bir önyargı haline gelir. Ki bu da vermek istediğimiz doğru mesajın tam karşılığıdır.

 

 

 

izlediğiniz için teşekkür ederiz

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.

TALEP FORMU