kompleks pkg perkütan koroner girişim

Kompleks PKG projesi Hayatta Kal Derneği tarafından desteklenen proje olup; tıbbi editörü Doç. Dr. Mutlu Vural olan dijital medya hizmetleri Web Ajans tarafından üstlenilen topluma açık olarak sergilenen sosyal sorumluluk projesidir. Proje genel olarak kardiyalog koroner vakalarını bir birleriyle bilgi paylaşımı yapmasını ve bu bilgilerin yeni vakalara ışık tutmasını hedeflemiştir. Yurt dışında benzer örneği olan bu projenin, ülkemizde de her geçen gün duyurulması tüm kardiyalog için önemli bir topluluk hale gelmesini sağlayacak.

Kompleks PKG

http://www.kompleks-pkg.com

 

tüm cihazlara duyarlı sosyal sorumluluk projesi

Projemiz tüm cihazlarda kendini otomatik olarak tekrar boyutlandırır. Bu sayede kullanıcı web sitesini en iyi çözünürlükte görür. Kodlama aşamasında cep telefonları, tablet-telefonlar, tabletler, oyun konsolları hatta TV’lerdeki farklı çözünürlüklerde testlerini gerçekleştiririz. Tüm bunlarla beraber henüz yeni bir site olan bu projemizi ileride görme engelli vatandaşlarımızında gezebileceği bir platforma dönüştürmeyi planlıyoruz.

 

Kompleks PKG 1

Kompleks PKG 2

ulaşılabilir sayfalar sunumlar ve videolar

Projemizin en önemli noktası değerli profesörlerimiz, doçentlerimiz ve tüm doktorlarımızın kompleks pkg vakalarını sunum içeriği ve videolarla besleyerek A’dan, Z’ye tüm ayrıntıları ve kendi kalemleriyle anlatıyor olmasıdır. Bu bilgi paylaşımına herkesin kolayca ulaşabilmesi adına içerik sunumları başlıklar ve bir birini tamamlayan anlatım dizeleriyle derledik. Videoları anlatım içersinde ve sayfanın altında büyük görseller ve kolay play butonuyla hemen izleyebilmelerini sağladık. Diğer alt sayfalarımız kurumsal, proje hakkında, haberler ve iletişim başlıklarını Kompleks PKG projesini takip etmek ve kar amacı gütmeden sunduğu tüm etkinlikler, canlı yayınlar ve vakalardan faydalanabilmelerini kolaylaştırdık.

 

Kompleks PKG 3

youtubecanlı yayın ve kanal

Kompleks PKG’ye gönül vermiş doktorlarımız YouTube kanalı üzerinden canlı yayın yapacaklar. Kendi dilleriyle konuşarak vakalarını bire bir izleme olanağı sunacaklar. Canlı yayınları kaçıranlar için web sitesine ve YouTube kanalına kayıt ederek tekrar seyredebilmelerine imkan verilecektir. Bunun için YouTube kanallarını Kompleks PKG kurumsal konseptine giydirerek özel bir şekilde tekrar tasarladık.

 

 

Kompleks PKG 4

 

sosyal medya etkinlikler ve diğerleri

Kompleks PKG’nin sosyal medya kanallarında sunmuş oldukları ve sunacakları tüm vakaların, sunumların, haberlerin, önemli ve hızlı bilgi paylaşımının aracı olmasını sağladık. Doktorlarımızdan gelen tüm içerikleri hızlı bir şekilde bu platformlardan ilgi duyan herkese kolayca sunulacaktır. Kompleks PKG 5

izlediğiniz içinteşekkür ederiz

 

Türkiye’de buna benzer projeye rastlamanız çok nadirdir. Bunun için önce sayın Doç. Dr. Mutlu Vural ve ekibine, sonra projeye katkıda bulunan tüm profesörlerimiz, doçentlerimiz ve diğer doktorlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Web Ajans ailesi olarak bu projede yer almaktan ve projeyi sürdürülebilir anlayışla yürütürken siz değerli misafirlerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Tabii ki donanım ve iş süreci ihtiyaçlarını karşılayacak sponsorlarımızı unutmadık. Herkese sonsuz şükranlarımzı sunuyoruz.