kts kompresör vidalı hava kompresörü

Sıfır ya da ikinci el garantili kompresör, basınçlı hava kurutucuları gibi ürünlerin satışını, kompresör servis hizmetini gerçekleştiren KTS Kompresör’ün özellikle servis hizmeti sağlamasından dolayı, iletişim bilgilerini paylaşmak, ürünlerini sergilemek için bir web sitesine ihtiyaç duyuyordu. Webajans ekibi olarak ihtiyaçlarına uygun olarak KTS Kompresör’ün hem kurumsal kimlik hem de web site çalışmalarını tamamladık.

KTS Kompresör

 

mobil uyumlu responsive design

Her profesyonel firmanın mutlak bir web sitesine ihtiyacı vardır. Fakat web sitesinin dizaynı ne kadar iyi olursa olsun mobil uyumlu planlanmamış, mobil kullanıcıların siteyi rahatlıkla gözlemleyememesine neden olacak bir tasarım kullanılmış ise baştan müşteriler kaybedilir. Bu riski göze almamak için firmanın ve bizlerin profesyonelliğinden ödün vermeden site dizaynını mobil uyum ile sunduk.

 

KTS Kompresör Mobil

renk tonlarımenü dizaynı

Sitede birden fazla renk kullanılan, küçük detaylar ile birbirinden ayrışan bölümler kullandık fakat bu durumda renk tonlarını doğru kullanarak göz yormayan temiz bir tasarım elde ettik. Ayrıca KTS Kompresörün bir çok ürün ve hizmetini, kolay ulaşılabilir menüler ile sunarak ziyaretçilerin kolaylıkla siteyi gezebilmelerini sağladık.

KTS Kompresör Algı

metin ve görsel hazırlık

KTS Kompresörün web sitesinin genel dizaynının dışında, görsel ve metin içerikleri de bizler tarafından hazırlandı ve tüm çalışmaların bizler tarafından yapılmış olması sayesinde birbirinden kopuk olmayan metinler, aynı kalitede görseller ile tasarımı bütünleştirdik.

 

 

KTS Kompresör Mesaj

 

izlediğiniz için teşekkür ederiz

 

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.