otocam gen.tr

Oto cam satış ve servis hizmetleri veren Otocam.gen.tr Haramidere’de haftanın 7 gün 24 saati hizmet vermektedir. Haftanın tamamında hizmet veren, üstelik acil servis ekibi olan bir firmanın çevrimiçi ulaşılabilir bir siteye sahip olmaması bu noktada elbette ki düşünülemez. Bizler Otocam.gen.tr yi müşteri güvenini destekleyen bir e-ticaret sitesi olarak tasarladık.

Otocam Masaüstü

mobil uyumlu responsive technology®

Mobil uyumlu e-ticaret sitesi ile satın alım, acil servise ulaşabilmek için iletişim bilgilerine ulaşım kolaylığı gibi faydaları sayesinde, işini profesyonel olarak sürdürmek isteyen tüm firmalar için mobil uyumlu web siteleri günümüzde artık yüzde yüz gereklilik arz ediyor..

Otocam Mobil 1

Otocam Mobil 2

nokta algıda seçicilik

Tasarımın estetik değeri sayesinde, Otocam.gen.tr diğer firmalardan ayrışıp kendi marka değerini oluşturuyor. Ve ziyaretçiler ilk bakışta hangi firmayı tercih etmeleri gerektiğini farkediyor.

Otocam 1

doğru mesaj ve ulaşım

Web tasarımın açılış sayfasından itibaren, otocam.gen.tr’nin profesyonel hizmetinin neleri içerdiğini doğrudan görmekteyiz. Bu da sitenin ilk izleniminde hangi hizmetlerin ne şekilde verileceğini, otocam.gen.tr’nin neleri içerdiği, hangi ürünlere sahip olduğu gibi bilgileri daha ilk sayfadan direkt olarak aktarmaktadır. Ve bu sayede de site, ziyaretçisini tek seferde kazanmaktadır.

 

 

Otocam 2

 

izlediğiniz için teşekkür ederiz

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.