Öztaş Karot

Elmaslı kesiciler ve karot ekipmanları üzerine karot elmas üretimi, karot ucu ithalatı ve karot ucu elması ihracatı yapmaktadır. Üretim merkezi İkitelli organize saniyide olup, depoları Sultangazi / Habibler’dedir.

Uzun süredir sektörün içinde olan Öztaş Karot varolan portföyü ile beraber dijital sektöre girmeye karar verir. 2015 yılında verdiği bu karar önce bir internet sitemiz olsun, ürünlerimizi görsünler istemişlerdi. Şimdi ise firma için vazgeçilmez bir alana dönüştü. Verdiğimiz hizmetlerden sonra 2017 yılında online satış projesiyle internette bugünden daha fazla dinamik ve satış cirosunun artmasını planlıyorlar.

 


Öztaş karot ucu etiketi


Safari ve mobil görünümü

 

Elektronik ticaret her geçen gün bir yıl öncesinden daha da büyüyor. Aldıkları bu kararın haklı sebeplerini bizde onlara farklı bir perspektiften anlattık. Yeni bir projede bizimle beraber tekrar yürümeye devam etmek üzere anlaşma sağlandı. Şimdi sırada e-ticaretle beraber neler yapacaklarımız ve hedeflerimiz var.

Yeni bir online satış sitesi tasarlanması ve firma talepleri doğrultusunda yazılımsal olarak doğru hizmet vermek üzere kodlayacağız. Şimdi ki internet sitesinde bulunan ürünleri tanıtımın dışına çıkararak her bir ürünün tek tek fotoğraflanarak farklı açılardan görsel zenginliğini oluşturacağız. Bu görsel zenginlikle beraber teknik bilgi, malzeme kalitesi, ürünün projede gerçekleştirebileceği verilerle ziyaretçiye en doğru bilgileri sunarak bilgi bakımından aradığı tüm sorulara yanıt bulmasını sağlayacağız.

Karot ucu, ekipmanları ve fiyat liste görünümü

Ziyaretçiler bir ürünü almaya karar vermek için çok kısa bir zaman diliminde ikna edecek sebepler bulması gerekiyor. Fiyat performansı, ücretsiz kargo, ürün kalitesini gösteren zengin bir fotoğraf vs. gibi. bu ve bunun gibi sunacağımız veriler satışları min. %300 arttırdığını gözlemlemekteyiz. Satışları arttırmak üzere bizimde minimum hedefimiz %300 oldu. E-ticaret burada bitmedi. Online satış imkanı sunan siteleriyle beraber Türkiye’deki tüm popüler satış kanallarına da entegrasyonumuzu sağlıyor olacağız. Bu satış kanallarından bazılar n11, hepsi burada, gitti gidiyor ve sosyal medya kanallarının güvenilir satış platformları olacak.

Laptopda ürün detay sayfası

Biten prestij internet site projesi ve diğer projeler

– Karot kesim elması adını verdiğimiz projenin tasarım ve yazılım üretimi
– Google arama motoru optimizasyonu
– Google AdWords sponsor saha reklam yönetimi
– Kreatif markalaşma ve kurumsal kimlik
– Baskı hizmetinin sağlanması

Karot kesim elması projesine www.karotkesimelmasi.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Açacağımız e-ticaret sitesinin yayın hayatına geçmesiyle beraber tüm detaylarını tekrar sizlerle paylaşıyor olacağız. E-mail adresinizi bırakın. Güncellemelerimiz geldiğinde size bilgi verelim. Bizi takip etmeyi unutmayın.