öztaş yıkım inşaat ve kiralama

Uzun süredir sektörün içinde olan, varolan portföyü ile beraber 2016 yılında kendini dijital sektörde de tanıtmaya karar veren Öztaş Yıkım, bir web sitesi ile ürünlerini sergilemek için bizlerle ilk çalışmasına başladı. Ve vermiş olduğumuz hizmetten sonra satışlarında gözlemledikleri yükselme sayesinde artık dijital platformu firma için vazgeçilmez bir alan olarak gören Öztaş Yıkım, web sitesini daha dinamik ve satış cirosunu arttırmaya yönelik olarak kullanmaya devam ediyor.

Öztaş Yıkım 1

hızlı satın alım ve ulaşılabilirlik

Öztaş Yıkım varolan diğer projelerimizdeki gibi mobil uyumlu olarak tasarlandı. Müşterilerin, site ziyaretçilerinin pratik olarak web siteyi inceleyebilmeleri ve hatta kiralama hizmetini hızlıca alabilmeleri gibi avantajları sayesinde her açıdan firmanın ulaşılabilirliğine büyük katkı sağlıyor.

Öztaş Yıkım 2

Öztaş Yıkım 3

kifayetli görsel kullanımı

Görsel kirliliğe boğulmadan oluşturduğumuz tasarımlar, ziyaretçiye site içerisinde kaybolmadan ürünleri inceleyebilme fırsatı sunar. Bu sayede müşterilerin algıda seçiciliğini doğru bir noktaya sabitler ve ziyaretçiler sitenin varmak istedikleri bölümüne doğrudan, kolayca ulaşabilirler.

Öztaş Yıkım 4

müşteri beklentileri ve iletişim

İncelenen hizmetin belirtilen özelliklerinin ve görselinin her zaman müşterilerin beklediği doğru hizmete ait olması için hizmet detaylarında tasarım, makineyi sade görseller ve net bilgiler ile betimler. Böylelikle müşteri beklentileri sonuçsuz kalmaz. Tüm site çözümlerimizde eklemiş olduğumuz gibi Öztaş Yıkım için de iletişim bilgilerine eklediğimiz adres krokisi, firmanın ulaşılabilirliğini kolaylaştırdığı gibi görünen açık adres sayesinde müşterilerilerine güven sağlar.

 

Öztaş Yıkım 5

Öztaş Yıkım 6

 

izlediğiniz için teşekkür ederiz

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.