yapay dünyası ağaç, çiçek ve yaprak

2007 yılından bu yana gelişen Yapay Dünyası, suni ağaç, çiçek ve yaprak uygulamalarında artık tecrübeli bir firma olarak çalışmalarında devam etmekte iken her firma gibi zaman içerisinde bir web sitesine ihtiyaç duymuş ve bizlerle çalışmaya karar vermiştir. Bizler de firmanın dijital platformda kaliteli bir görünüm kazanması için hem kurumsal kimlik hem de e-ticaret sitesi ile taleplerini karşıladık ve yeni logo ve web sitelerini kendilerine sunduk.

Yapay Dünyası Kalp

Yapay Dünyası Üst

kolay izlenebilir tasarım

Hemen hemen her çalışmamızda uygulamış olduğumuz gibi, Yapay Dünyası firmasının web sitesini de mobil uyumlu olarak tasarladık. Bir e-ticaret sitesi için oldukça önemli olan bu uygulama Yapay Dünyası firmasının da müşteri portföyünü geliştirecek ve satın alma kolaylığı ile kar elde etmelerini sağlayacaktır.

 

Yapay Dünyası Orta

 

Yapay Dünyası Alt

renk ve ton kullanımı

Tasarımımızda elbette ki firmanın yaptığı işe doğru orantılı olarak yeşil tonlarını kullandık. Doğru kullanılan tonlar tek bir renge boğulmadan net bir tema oluşturmamızı sağladı. Ve Yapay Dünyası’nı, müşterilerinin elde etmek istedikleri bahçe görüntülerini bizler onlara önceden sunarak, hayallerini nasıl gerçekleştirebileceklerini önceden betimleyerek, müşterilerin algılarının doğru noktada kalması için tasarladık.

Yapay Dünyası Alt 2

sade kompozisyon

Tasarladığımız tüm web sitelerinde önceliğimiz ziyaretçilerin ilk bakışta doğru izlenimi elde etmeleri. Bunun için Yapay Dünyası’nda da müşterilerin, web sitesinde dağılmadan istedikleri ürün, ürün bilgisi ve görselleri tek sayfada dahi hızlıca bulabilmesi ve incelemesi için tüm menüyü göz önünde ve sade bir kompozisyonda oluşturduk.

 

 

Yapay Dünyası Mesaj

 

kurumsal kimlik logo ve markalaşma

Yapay Dünyası’nın dijital kimliğini tamamen yeni baştan oluşturabilmek için web sitesi çalışmalarından önce ilk olarak bir logo belirledik. Logo tamamen kurumsal kimliğe özgü, firmanın hem ismi hem de logosu ile yapılan işi doğrudan aktarabilen bir tasarım olarak firmanın ilk izlenimini doğru algı bir ile oluşturmuş oldu.

Yapay Dünyası Kurumsal

izlediğiniz için teşekkür ederiz

 

Projemizin detaylarını aktardığımız tasarımımızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Diğer web site çözümlerimizi incelemek için sonraki projemize devam edebilirsiniz.