Canlı Destek Nedir? Web Site İçi Online Canlı Destek Yazılımı

Web Site İçi Canlı Destek Yazılımı

Çoğu işletmenin artık bildiği üzere web site içerisinde müşteri desteği, işletmenizin ciddiye alınması ve şirketinizin müşterilerinin yanında olduğu göstermesi açısından oldukça önemli bir araç.

Yazılımı Kullanmanız İçin 4 Önemli Neden

Elbette telefon, mail ve iletişim formu gibi unsurlar kullanarak da gerçekleştirilebilen iletişim, web site içi canlı destek haline geldiğinde, müşterilerinizle iletişim kurabilmenin en dinamik ve pratik yolu olmaya başlıyor.

01

Hız. Müşterilerinizle iletişiminiz, web site içi canlı destek yazılımı kullandığınız andan itibaren büyük bir hız kazanacak. Müşterilerinizin problemlerini ve sorularını tüm gün içerisinde online olarak daha aktif olarak yanıtlayabilecek ve çözümleyebileceksiniz.

02

Web site içi canlı destek yazılımı aynı çağrı merkezinde olduğu gibi hatta daha verimli olarak çalışır. Üstelik daha rahat bir görüşme olanağı tanır. Çağrı merkezi hizmetinde müşteri ile görüşmenizde bir çok etken vardır. Konuşma esnasında edilen cümleler kaçırılabilir, yanlış anlaşılabilir. Fakat müşteriniz ile web site içi canlı destek ortamında yaptığınız görüşme, tüm yazışma müşterinizin karşısında olduğu için tekrar okunabilir, gerekli linkler, paylaşılan bilgiler doğrudan verilebilir.

03

Yazılımın bir ilginç ama oldukça etkili yararı ise dil problemleridir. Müşterilerinizin aksanını doğru anlayamayabilirsiniz fakat site içi canlı destek yazılımında karşılıklı yazışma söz konusu olduğu için böyle bir problemle karşılaşmadan, yalnızca çözümlere, müşterilerinizin sorularına doğru karşılık vermeye odaklanırsınız.

04

Müşterilerinizin endişelerini gidermek! Basit ürün sorunları, sizi telefonla aradıklarında hemen cevap verememeniz gibi durumlarda daha da büyüyerek müşterilerinizin endişelerini arttırır. Site içi canlı destek yazılımlarında bu basit problemlere, hazır metinlerle sorun daha fazla büyümeden engel olabilecek ve müşterilerinizin akıllarında hiçbir soru işareti bırakmayacaksınız.

Online Doğrudan Destek

Tabi ki web site içi canlı destek yazılımı, müşterilerinizle iletişim kurmanın tek yolu olarak kullanılmayacaktır fakat bir yandan da bu yazılım müşterilerinize anında destek olabilmek, ürün önerileri sunmak, müşteri görüşlerini doğrudan anlamak ve gözlemlemek ve şirketinizin geliri için hayati ekstra bir kanal olarak mutlaka kullanılmak durumundadır.

Günümüzde bu yazılımın avantajları eskiden sorun olabilen herhangi bir konuyu artık büyük bir hızda çözmemizi sağlıyor ve sorunun büyümesini engelliyor. Bu durumda elimizdeki avantajı neden kullanmayalım ?

Tawk.to Tawky Logo

Ücretsiz web site içi canlı destek yazılımı (Tawk.to)

Canlı destek için peki her zaman nakde mi ihtiyacınız var ? Elbetteki hayır. www.tawk.to adlı web sitesindeki ücretsiz uygulama, sitenize online chat kurabilmenizi sağlıyor. Siteye girer girmez açılış sayfasındaki üyelik formunu doldurarak işe başlayabilirsiniz.

 

Tawk.to Canlı Destek Yazılımı

Üyeliğinizi açtıktan sonra web sitenize yalnızca bir adet Javascript satırı kopyalıyorsunuz ve sohbet paneli anında devreye giriyor. Ziyaretçileriniz ile sohbet etmeye başlamak için kontrol paneline giriş yapabilir, ekibinizin üyelerini panele davet edebilir ve böylelikle müşteri destek hattınızı oluşturabilirsiniz. Üstelik canlı sohbet panelini bir süre kullandıktan sonra verilerinizi kontrol edebilir, ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca kolayca kaydınızı sağladığınız tawk.to sitesinden edindiğiniz canlı destek panelini, WordPress, OpenCart gibi arka plan yazılımlara da kolayca kurulabilirsiniz.

Tawk.to’yu birde Tawky’den Dinleyin

 

Canlı Destek Uygulaması Supsis Live

Tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen supsis, iletişime dair her şey sloganıyla dijital alanda tüm internet sitelerini için hizmet veriyor.

Supsis canlı destek sistemi sayesinde tüm iletişim kanallarından gelen talepleri tek bir uygulamada yanıtlayabilir, ziyaretçilerinize online destek verebilirsiniz.

Canlı destek sistemi, web sitenizin dönüşüm oranını %25 yükseltebilir.

Supsis canlı destek sistemi sayesinde, ziyaretçilerinize sohbetle proaktif bir şekilde ulaşarak yüksek değer ve daha fazla satış sağlayan etkileşim fırsatları yaratabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir platform ve olağanüstü destek ile Supsis, dijital iletişimin günlük işlerinin entegrasyonunu kolay ve basit bir hale getiriyor.

Supsis her an yanınızda

Supsis hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerinden faydalanmak için internet sitesini ziyaret edin.
https://supsis.com/

Seoman

Webajans.com, SEO Man Kişisi bu yardım sayfasının bir uzmanı ve yazarıdır.
Geri bildirim bırakarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olun.

Bu makale faydalı mıydı?