SEO
26 Kas 2018

SEO İş Tanımı Nedir?

SEO Kariyer Etiketleri

Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, arama motorları tarafından optimize edilmek üzere optimize edilmiş web sitelerini analiz etmek, incelemek, SEO’daki teknolojik gelişmeleri takip etmek, bilginin uygulanması ve performansından sorumlu olan kişidir.

SEO
1 Eyl 2017

Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar Kelime Nedir?

Birçok kullanıcı, arama motoru optimizasyonunun kuantum fiziği kadar karmaşık olduğunu düşünüyor. Bu sebeple yazarımız sizi rahatlatabilir. Zira, hızlı bir şekilde “öğrenebilir” ve SEO’nuzu uygulamak için çeşitli taktikler ve araçlar bulabilirsiniz.

SEO
24 Ağu 2017

SEO Rakip Analizi

Google ve Seo Optimizasyonu

Arama motorlarını yönetmek, çevrimiçi satışları yönlendirmenin önemli bir parçasıdır ve bir web sitesinin Google’ın en üstünde görünmesini sağlayan otorite temel bir anlayışıyla bile oyunu değiştirir.

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nasıl ve Nereden Alınır

SEO Backlink Nereden ve Nasıl Alınır?

Kaliteli geri bağlantılar alabilmek için akıllıca adımlar atmalısınız ve sabırlı olmalısınız hemen bir anda web sitenizin Backlink’lerini zirvede göremezsiniz. Fakat şimdi vereceğimiz etik ve kanıtlanmış yöntemler ile kalıcı geri bağlantılar elde edebileceksiniz.

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nedir ?

Backlink Nedir?

Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı bir bağlantıdır. Geri bağlantılar, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarına büyük etki yapar.

SEO
31 Tem 2017

SEO Makale Nasıl Yazılır?

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Aslında sitenizin SEO’su için yapabileceğiniz en iyi şey mükemmel bir içerik oluşturmaktır. Sık sık makaleler yazın fakat bu makaleler bilgilendirici, okuyucuyu sıkmayacak şekilde kısa ve anlamlı olmalıdır.

SEO
27 Tem 2017

SEO Link Yapısı Nasıl Olmalıdır?

SEO Link Yapısı Nasıl Olmalıdır?

Bağlantılar(linkler) diğer web sitelerinden kendi web sitenize ait köprüler edinme işlemidir. Arama motorları, web sitenizdeki tüm sayfaları ve diğer web siteleri arasındaki bağlantıları taramak için bu bağlantıları kullanır.

SEO
2 Haz 2017

Seo Nedir?

SEO Nedir?

SEO yada Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarında web site sıralamanızı iyileştirmeye çalışan duruma verilen search engine optimization cümlesinin kısa tabiridir. Arama sonuçlarında Google®, alakalı ve otorite olduğunu düşündüğü web sayfalarına bağlantılar gösterir.