DİJİTAL PAZARLAMA VE REKLAM AJANSI

bilgi deposu

dijital &
geleneksel

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nasıl ve Nereden Alınır

Kaliteli geri bağlantılar alabilmek için akıllıca adımlar atmalısınız ve sabırlı olmalısınız hemen bir anda web sitenizin Backlink’lerini zirvede göremezsiniz. Fakat şimdi vereceğimiz etik ve kanıtlanmış yöntemler ile kalıcı geri bağlantılar elde edebileceksiniz.

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nedir ?

Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı bir bağlantıdır. Geri bağlantılar, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarına büyük etki yapar.

SEO
31 Tem 2017

SEO Makale Nasıl Yazılır?

Aslında sitenizin SEO’su için yapabileceğiniz en iyi şey mükemmel bir içerik oluşturmaktır. Sık sık makaleler yazın fakat bu makaleler bilgilendirici, okuyucuyu sıkmayacak şekilde kısa ve anlamlı olmalıdır.

BLOG
28 Tem 2017

Canlı Destek Nedir? Web Site İçi Online Canlı Destek Yazılımı

Çoğu işletmenin artık bildiği üzere web site içerisinde müşteri desteği, işletmenizin ciddiye alınması ve şirketinizin müşterilerinin yanında olduğu göstermesi açısından oldukça önemli bir araç.

SEO
27 Tem 2017

SEO Link Yapısı Nasıl Olmalıdır?

Bağlantılar(linkler) diğer web sitelerinden kendi web sitenize ait köprüler edinme işlemidir. Arama motorları, web sitenizdeki tüm sayfaları ve diğer web siteleri arasındaki bağlantıları taramak için bu bağlantıları kullanır.

SEKTÖREL
24 Tem 2017

BETA Sürümü İle Yeni Bir Google AdWords Deneyimi

İşinizin reklamını kolaylıkla yapmanızı sağlayan, şirketinizi görünür kılan Google AdWords yeni Beta sürümüyle karşımızda.

WEB TASARIM
6 Haz 2017

Web Tasarım Nedir?

Web sitesi kurmaya hazır olduğunuzda birkaç seçeneğiniz vardır. HTML programlama dilini ve Web tasarım uygulamalarını bilmezseniz, Web tasarımınızı oluşturmak için bir dizi alternatif seçenek vardır.

SEO
2 Haz 2017

Seo Nedir?

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye çalışan etkinliğe verilen addır. Arama sonuçlarında Google™, alakalı ve yetkili olduğunu düşündüğü sayfalara bağlantılar gösterir.

SEKTÖREL
14 Nis 2017

Vatsal Kataria, Hindistanlı Ticari Natürmort Fotoğrafçısı

Ticari işin ötesinde eminim oluşturduğu bu küçük parçalar ve bir nevi kavramsal denemelerle severek çalışıyordur.

BİZDEN
15 Tem 2016

yeni site lansmanı

2007 yılından bugüne hızla büyüyen ekibimiz bugün 13 kişilik profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

TALEP
FORMU