BLOG, DOMAİN & HOSTİNG
8 Oca 2019

GoDaddy Yenileme İndirim Kodu

GoDaddy VS. Natro

GoDaddy domain yenileme siparişleriniz için %20 tasarruf edin! GoDaddy’nin az bulunan dediği bu yenileme kodunu webajans.com ailesi olarak gururla sunarız.

SEO
26 Kas 2018

SEO İş Tanımı Nedir?

SEO Kariyer Etiketleri

Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, arama motorları tarafından optimize edilmek üzere optimize edilmiş web sitelerini analiz etmek, incelemek, SEO’daki teknolojik gelişmeleri takip etmek, bilginin uygulanması ve performansından sorumlu olan kişidir.

BİZDEN, BLOG
15 Eki 2018

Aramıza Yeni Bir Kuşak Var; Yıldız Teknik Üniversitesi Alfa Kuşağı

Yıldız Teknik Üniversitesi, Logo ve Silüet

X, Y ve Z kuşağından sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Alfa Kuşağı bizi tercih etti. Ödeme sistemleri, web tabanlı gelişmiş video konferans yazılımı, İstanbul Kalkınma Ajansı sponsorluğunda StarVise ve Yıldız Teknik Üniversitesi genel web sitesinin tasarım ve yazılım projelerine başladık.

DİJİTAL
8 Kas 2017

Twitter Herkesin 280 Karakterlik Tweet Yayınlamasına İzin Veriyor

Twitter 280 Karakter

Twitter, kullanıcılarının tümüne, sosyal ağın kuruluşundan bu yana tanımlanan 140 karakterlik sınırın iki katına çıkarak, 280 karakterlik tweet gönderme olanağı tanıyor.

DİJİTAL
7 Eyl 2017

Instagram Hacklendi! – 6 Milyon Yüksek Profilli Hesaplar Ellerinde!

Selena Gomez ve Justin Bieber

Hacklenen kurbanların telefon numaraları ve e-mailleri satışa çıkarıldı. Bu olaydan 2 gün önce Selane Gomez’in hesabı hacklenmişti. Sıradaki kim olacak?

DİJİTAL
5 Eyl 2017

İnternetten Yapılan Kredi Kartı Ödemelerinde Rekor

BKM İnternetten Yapılan Kredi Kartı Rekor Açıklama

Bankalar arası kart merkezi internetten yapılan kartlı ödemelerde bir rekor daha başlığıyla 2017 yılının Temmuz ayı verilerini açıkladı.

DİJİTAL
5 Eyl 2017

Instagram Hikaye Web ve Mobil Web Üzerinden Görebilirsiniz

Instagram Yeni Arkaplan

Instagram, masaüstlerinde ve mobil web’de hikayeleri görüntüleme imkânı getiriyor. Böylece kısa süreli yayınları daha büyük ekranlarda görebilirsiniz.

DİJİTAL
2 Eyl 2017

WhatsApp Onaylanmış İşletme Hesaplarını Test Ediyor

WhatsApp İşletme Hesabı

Mesajlaşma devi WhatsApp, işletmelerin onaylanmış hesaplarıyla kendi platformunda hizmet vermeye hazırlanıyor. WhatsApp, kullanıcı isminin yanında bir tik rozeti ile görüntüleneceğini belirtiyor. Buda WhatsApp telefon numarasının bir işletme hesabına ait olduğunu ve “onaylanmış” bir hesap olduğunu gösteriyor.

DİJİTAL
1 Eyl 2017

YouTube Yeni Logo ve Arayüz Tasarım Değişimi 2017

YouTube Yeni Logo

YouTube, bugüne kadar onu tanıdığımız ve alıştığımız logosunu radikal bir kararla değiştirdi. Sadece logosunu değil, artık yeni YouTube logosuyla beraber yeni, temiz ve şık bir arayüze geçiş yaptı.

SEO
1 Eyl 2017

Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar Kelime Nedir?

Birçok kullanıcı, arama motoru optimizasyonunun kuantum fiziği kadar karmaşık olduğunu düşünüyor. Bu sebeple yazarımız sizi rahatlatabilir. Zira, hızlı bir şekilde “öğrenebilir” ve SEO’nuzu uygulamak için çeşitli taktikler ve araçlar bulabilirsiniz.