DİJİTAL PAZARLAMA VE REKLAM AJANSI

bilgi deposu

dijital &
geleneksel

DİJİTAL
8 Kas 2017

Twitter Herkesin 280 Karakterlik Tweet Yayınlamasına İzin Veriyor

Twitter 280 Karakter

Twitter, kullanıcılarının tümüne, sosyal ağın kuruluşundan bu yana tanımlanan 140 karakterlik sınırın iki katına çıkarak, 280 karakterlik tweet gönderme olanağı tanıyor.

DİJİTAL
7 Eyl 2017

Instagram Hacklendi! – 6 Milyon Yüksek Profilli Hesaplar Ellerinde!

Selena Gomez ve Justin Bieber

Hacklenen kurbanların telefon numaraları ve e-mailleri satışa çıkarıldı. Bu olaydan 2 gün önce Selane Gomez’in hesabı hacklenmişti. Sıradaki kim olacak?

DİJİTAL
5 Eyl 2017

İnternetten Yapılan Kredi Kartı Ödemelerinde Rekor

BKM İnternetten Yapılan Kredi Kartı Rekor Açıklama

Bankalar arası kart merkezi internetten yapılan kartlı ödemelerde bir rekor daha başlığıyla 2017 yılının Temmuz ayı verilerini açıkladı.

DİJİTAL
5 Eyl 2017

Instagram Hikaye Web ve Mobil Web Üzerinden Görebilirsiniz

Instagram Yeni Arkaplan

Instagram, masaüstlerinde ve mobil web’de hikayeleri görüntüleme imkânı getiriyor. Böylece kısa süreli yayınları daha büyük ekranlarda görebilirsiniz.

DİJİTAL
2 Eyl 2017

WhatsApp Onaylanmış İşletme Hesaplarını Test Ediyor

WhatsApp İşletme Hesabı

Mesajlaşma devi WhatsApp, işletmelerin onaylanmış hesaplarıyla kendi platformunda hizmet vermeye hazırlanıyor. WhatsApp, kullanıcı isminin yanında bir tik rozeti ile görüntüleneceğini belirtiyor. Buda WhatsApp telefon numarasının bir işletme hesabına ait olduğunu ve “onaylanmış” bir hesap olduğunu gösteriyor.

DİJİTAL
1 Eyl 2017

YouTube Yeni Logo ve Arayüz Tasarım Değişimi 2017

YouTube Yeni Logo

YouTube, bugüne kadar onu tanıdığımız ve alıştığımız logosunu radikal bir kararla değiştirdi. Sadece logosunu değil, artık yeni YouTube logosuyla beraber yeni, temiz ve şık bir arayüze geçiş yaptı.

SEO
1 Eyl 2017

Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar Kelime Nedir?

Birçok kullanıcı, arama motoru optimizasyonunun kuantum fiziği kadar karmaşık olduğunu düşünüyor. Bu sebeple yazarımız sizi rahatlatabilir. Zira, hızlı bir şekilde “öğrenebilir” ve SEO’nuzu uygulamak için çeşitli taktikler ve araçlar bulabilirsiniz.

SEO
24 Ağu 2017

SEO Rakip Analizi

Google ve Seo Optimizasyonu

Arama motorlarını yönetmek, çevrimiçi satışları yönlendirmenin önemli bir parçasıdır ve bir web sitesinin Google’ın en üstünde görünmesini sağlayan otorite temel bir anlayışıyla bile oyunu değiştirir.

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nasıl ve Nereden Alınır

SEO Backlink Nereden ve Nasıl Alınır?

Kaliteli geri bağlantılar alabilmek için akıllıca adımlar atmalısınız ve sabırlı olmalısınız hemen bir anda web sitenizin Backlink’lerini zirvede göremezsiniz. Fakat şimdi vereceğimiz etik ve kanıtlanmış yöntemler ile kalıcı geri bağlantılar elde edebileceksiniz.

SEO
2 Ağu 2017

Backlink Nedir ?

Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı bir bağlantıdır. Geri bağlantılar, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarına büyük etki yapar.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
TALEP
FORMU