SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Ücretsiz SEO Uyumlu Makale Önerileri

Aslında sitenizin SEO‘su için yapabileceğiniz en iyi şey mükemmel bir içerik oluşturmaktır. Sık sık makaleler yazın fakat bu makaleler bilgilendirici, okuyucuyu sıkmayacak şekilde kısa ve anlamlı olmalıdır. İçeriğiniz ne kadar iyi olursa, o kadar insan sitenizi ziyaret eder ve web sitenizle bağlantı kurmak ister. Arama motorlarında en üst sırayı hedefliyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey işte budur; gerçekten iyi ve sıradan olmayan bir içerik oluşturmak! İçeriğinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken ve Google‘ın aramalarda önemsediği bir çok şey vardır. Bunları SEO uyumlu makale çerçevesinde açıklayalım.

Öncelikle SEO uyumlu makale nasıl yazılır? sorusunun teknik olarak yapmanız gereken uygulamalarına değinelim. İçeriğinizi oluşturdunuz fakat nasıl sıralamalara gireceğinizi, arama motorlarında nasıl daha kolay bulunabileceğinizi bilmiyorsunuz. Bundan sonraki aşamada sitenizi sıralamalarda görmek için aslında bir çok fırsatınızın olduğunu göreceksiniz. Ve bu fırsatları kullanarak başarıyı yakalamak için yapacağınız yegane şey anahtar kelimeleri kullanmak.

4 Maddede Ücretsiz SEO Uyumlu Makale Önerileri

İçeriğinizi oluşturdunuz. Peki ya şimdi ?

1. Anahtar kelimeleri keşfedin. Web sitenizi ziyaret edecek insanların hangi kelimeleri arama motorunda kullanacaklarını öğrenin ve bunu sayfanızda mutlaka kullanın. Bunun için ücretsiz anahtar kelime araçlarını kullanabilirsiniz.

2. URL’niz anahtar kelime konusunda size yardımcı olabilir! Siteniz için en iyi arama dostu URL’sini bulun.

3. H1 gibi HTML etiketleri kullanın. Arama motorlarının sitenizin önemli parçalarını bulabilmesine yardımcı olun.

4. Yüksek kaliteli bir metin için ortalama 1500 kelime uygundur. Bu ayrıntıyı önemseyin ve anahtar kelimelerinizi unutmayın!

Son olarak; araştırın! Araştırma konusunda hız kesmeyin. Hiçbir olgunun sabit durmadığı ve yenilendiği bu dönemde her zaman yeni teknikler keşfedebilir, devamlılığı olan bir ziyaretçi akışına sahip olabilirsiniz.

 

 

Seoman

Webajans.com, SEO Man Kişisi bu yardım sayfasının bir uzmanı ve yazarıdır.
Geri bildirim bırakarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olun.

Bu makale faydalı mıydı?