Instagram Hikaye Web ve Mobil Web Üzerinden Görebilirsiniz

Instagram Hikaye Özelliği Artık Web ve Mobil Web Üzerinden Görebilirsiniz

Instagram hikaye masaüstlerinde ve mobil web’de görüntüleme imkânı getiriyor. Böylece kısa süreli yayınları daha büyük ekranlarda görebilirsiniz. Instagram, yayınlar ve hikayeler arasında dolaşmak için sola veya sağa her zamanki gibi dokunmak yerine gezinmenize yardımcı olması için oklar getiriyor.

Instagram Hikaye

Instagram Hikaye Örnekleri

Mobil Web Yüklemeleri Çok Yakında Bekleniyor.

Yakında Instagram kullanıcıların hikayelerini mobil web üzerinden yüklemelerine izin verecek ve bu da hikayelerini paylaşmadan önce resimlerini ve videolarını düzenlemenin ekstra uzunluğu ihtiyacı olan kullanıcılar için yararlı olabilir. Bu uygulama, The Verge gibi marka ve medya şirketleri ile ortaktır; aynı zamanda profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçıların ortak çalışma ürünüdür. (Haber geleneksel medyaya düştüğünde, Verge sosyal medya ekibi, “heaven sent” ve “game changer” olarak tanımlayan glee’de patlak verdi.)

Instagram Mobil Web Yükleme
Instagram Mobil Web Yükleme

Instagram Hikayelerini Hemen Webden Görmeye Başlayın

Güncelleme, bugün küresel kullanıcılara sunulmaya başlandı bile. Önümüzdeki aylarda yükleme özelliğinin olması bekleniyor. Instagram, kullanıcıların fotoğraf veya hikayeleri masaüstünden yüklemesine izin vermeyi planlamadığını söylüyor, bu nedenle hevesiniz kursağınızda kalabilir. Masaüstü yüklemeleri gerçek bir oyun değiştirici olsa da, Instagram’ın çoğunu web’den kullanabilmemiz, Instagram uygulamasını telefonumuzda hiç gerektirmemeye çok yakın olduğu anlamına geliyor; özellikle de onu sadece görüntülemek için kullanıyorsanız.

Instagram mobil web yükleme haberini bu haber ile duyurdu. Haberi incelemek için lütfen “Bringing Instagram Stories to Mobile Web” linkine tıklayınız. Dipnot: Yayın İngilizce’dir.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Diğer haber ve yararlı makalelerimizi incelemek için lütfen Web Ajans Blog sayfamıza geri dönün ve istediğin başlığı seçerek okumaya devam edin.

Seoman

Webajans.com, SEO Man Kişisi bu yardım sayfasının bir uzmanı ve yazarıdır.
Geri bildirim bırakarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olun.

Bu makale faydalı mıydı?