Aramıza Yeni Bir Kuşak Var; Yıldız Teknik Üniversitesi Alfa Kuşağı

X, Y ve Z kuşağından sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Alfa Kuşağı bizi tercih etti. Ödeme sistemleri, web tabanlı gelişmiş video konferans yazılımı, İstanbul Kalkınma Ajansı sponsorluğunda StarVise / Yıldız Kuluçka, Yıldız Teknik Üniversitesi, Teknopark ve YTÜ’nün Teknoloji Transfer ofisinin genel web sitesinin tasarım ve yazılım projelerine başladık.

YTU Technolgy Transfer Office bilet satış sistemi

https://pay.yildiztto.com/

StarVise / Yıldız Kuluçka

girişimci hızlandırma mekanizmalarının kurulması ve gelişim takip sisteminin oluşturulması kapsamında web tabanlı tasarım ve yazılım alt yapısını geliştiriyoruz.
https://www.starvise.com/

Yıldız Teknik Üniversitesi, Teknopark

Genel web sitesinin masaüstü ve mobil tasarım, yazılım alt yapı projesinin geliştirilmesi, sürekli destek vermek üzere anlaşmasını yaptık.
https://www.yildizteknopark.com.tr/

Yıldız Teknik Üniversitesi, Teknoloji Transfer Ofisi

YTÜ’nün bilgi ve teknoloji birikimini sanayiye aktaran yenilik çözüm ortağı olma vizyonuna sahip, akademi-sanayi koordinasyonunu verimli kılmayı şiar edinmiş, araştırma çalışmalarını ticari ve danışmalık kapsamında destekleyen; bilgilendirme, eğitim, proje destekleri, işbirliği, fikri sınai mülkiyet hakları, girişimcilik ve şirketleşme üzerine faaliyetler icra eden dinamik bir oluşumdur.
https://www.yildiztto.com/

Seoman

Webajans.com, SEO Man Kişisi bu yardım sayfasının bir uzmanı ve yazarıdır.
Geri bildirim bırakarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olun.

Bu makale faydalı mıydı?