X, Y ve Z kuşağından sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Alfa Kuşağı bizi tercih etti. Ödeme sistemleri, web tabanlı gelişmiş video konferans yazılımı, İstanbul Kalkınma Ajansı sponsorluğunda StarVise / Yıldız Kuluçka, Yıldız Teknik Üniversitesi, Teknopark ve YTÜ’nün Teknoloji Transfer ofisinin genel web sitesinin tasarım ve yazılım projelerine başladık.
girişimci hızlandırma mekanizmalarının kurulması ve gelişim takip sisteminin oluşturulması kapsamında web tabanlı tasarım ve yazılım alt yapısını geliştiriyoruz.
https://www.starvise.com/
Genel web sitesinin masaüstü ve mobil tasarım, yazılım alt yapı projesinin geliştirilmesi, sürekli destek vermek üzere anlaşmasını yaptık.
https://www.yildizteknopark.com.tr/
YTÜ’nün bilgi ve teknoloji birikimini sanayiye aktaran yenilik çözüm ortağı olma vizyonuna sahip, akademi-sanayi koordinasyonunu verimli kılmayı şiar edinmiş, araştırma çalışmalarını ticari ve danışmalık kapsamında destekleyen; bilgilendirme, eğitim, proje destekleri, işbirliği, fikri sınai mülkiyet hakları, girişimcilik ve şirketleşme üzerine faaliyetler icra eden dinamik bir oluşumdur.
https://www.yildiztto.com/